2015 metais buvo pradėta pirmojo daugiabučio Lietuvoje renovacija iš D į A energinio efektyvumo klasę. Renovuoti daugiabutį į A klasę - iššūkis net ir patyrusiai kompanijai. Tačiau UAB "Dailista" ryžtingai ėmėsi šio projekto. Anksčiau renovavusi bažnyčias, mokyklas ir kitus visuomeninius pastatus, kompanija pasiryžo imtis ir gyvenamųjų namų projektų. 

Po Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos inicijuotos investicinio plano korekcijos, įtraukus trūkstamus sprendinius, sąmata ne išaugo, bet net šiek tiek sumažėjo – priemonių ir darbų buvo numatyta už 1,5 mln. litų., o pastato energinio naudingumo kartelė pakilo iki A klasės. 

Dar nebaigus projekto Mickevičiaus g. 9-am namui buvo prognozuojamas net 94 proc.  energijos sutaupymas šildymui ir vėsinimui. Namo gyventojai sutarė – vietoj to, kad savo nuo statybų pradžios nerekonstruotą daugiabutį renovuotų pagal minimalius reikalavimus, iškart sieks daug geresnio rezultato. 

2016 metais pasibaigus renovacijos darbams, 1958 metų statybos pastatas pasiekė A energinę klasę ir tapo pirmuoju tokios klasės renovuotu daugiabučiu Lietuvoje. Po renovacijos proceso, A. Mickevičiaus g. 9-am namui prognozuotas net 94 proc. energijos sutaupymas šildymui ir vėsinimui tapo realybe, gyventojai džiaugiasi sumažėjusiomis šildymo sąskaitomis bei gyvenimu komfortiškoje aplinkoje. A. Mickevičiaus g. stovintis namas yra tinkamai orientuotas (į pietus)  ir gerai suprojektuotas, o tai  leido jį  renovuojant  energijos efektyvumo klasę pakelti iki A energinio naudingumo klasės.