DISBOCRET 519

,,Latvių 54'' projekte pirmiausia buvo užsandarinti pastato sienų įtrūkiai pasirenkant šį sandarinimo skiedinį. ,,Disbocret 519'' yra elastingas net prie žemos temperatūros, uždengia plyšius, atsparus ir nepralaidus vandeniui. 


Capatect-Dämmkleber 185 

Šis produktas yra mineralinis skiedinys izoliacinėms plokštėms klijuoti. Objekte Polistereninio putplasčio plokščių tvirtinimui prie sienos, buvo naudojami EPS klijai, kurie užtikrina tvirtą sukibimą.


Capatect 650 Gewebe 110mm

Kas yra armavimas? Armavimas - tai paviršiaus padengimas glaistu ir stiklo pluošto tinklo patalpinimas į naujai padengtą glaistą. Šis tinklelis pasižymi šiomis savybėmis: atsparus traukimui, labai atsparus tempimui, be minkštiklių, atsparus šarmams, akutės dydis 4 x 4 mm, sukirptų kraštų. Teisingas smeigiavimas bei armavimas garantuoją pasatato fasado tvirtumą, atsparumą smūgiams ir fasado ilgaamžiškumą. 
Ruošiant fasadą, atsparų įtrūkiams bei smūgiams, panaudotas armavimo tinklelis - Capatect 650 Gewebe 110mm bei armavimo mišinys Capatect 650 Gewebe 110mm.


Inovacijos - mūsų variklis

Įmonės steigėjai ir pagrindiniai akcininkai - chemikų Murjahn dinastija - ypatingą dėmesį nuo pat įmonės įkūrimo skyrė tyrimams, technologijų vystymui ir pritaikomumo tobulinimui. Apgalvoti ir numatyti - tai įmonės kokybės ir inovacijų moto. Daugiau skaitykite čia.